identivision IIP-DI3202VFWPO, IP beltéri IR LED-es dóm kamera, 2MP, POE, f=2.8-12mm
Beltéri, színes, 1/2.5'', 2 MegaPixel, valós D/N, 0.01 lux, DSS, WDR, IR LED (max. 20m), varifokális optika: f=2.8-12.0mm (80°-24°), H.264, dual stream, ONVIF, max. 25fps (max. 2MP felbontásnál), FULL HD, 3-tengelyes dóm ház, POE. Ingyenes távoli betekintő CLOUD (felhő) szolgáltatás, CMS távfelügyeleti, mobiltelefon kliens szoftver. Kompatibilitás: az IDENTIVISION DVR-ek, NVR-ek és IP kamerák egy közös rendszerbe illeszthetőek. Beépített IDENTIVISION HVR/NVR csatlakozás. Tápfeszültség: 12V DC, POE. 3 év garancia.
• IIP-DI3202VFWPO, IP beltéri IR LED-es dóm kamera, 2MP, POE.
Beltéri, színes, 1/2.5'', 2 MegaPixel, valós D/N, 0.01 lux, DSS, WDR, IR LED (max. 20m), varifokális optika: f=2.8-12.0mm (80°-24°), H.264, dual stream, ONVIF, max. 25fps (max. 2MP felbontásnál), FULL HD, 3-tengelyes dóm ház, POE. Ingyenes távoli betekintő CLOUD (felhő) szolgáltatás, CMS távfelügyeleti, mobiltelefon kliens szoftver. Kompatibilitás: az IDENTIVISION DVR-ek, NVR-ek és IP kamerák egy közös rendszerbe illeszthetőek. Beépített IDENTIVISION HVR/NVR csatlakozás. Tápfeszültség: 12V DC, POE.
Kamera paraméterek:
- ONVIF: van.
- Képérzékelő: 1/2.5'', 5MP (2592Hx1944V) Aptina MT9P006 Low Illumination CMOS Sensor, HI3521C DSP.
- Felbontás: 2 MegaPixel, 1920(H) x 1080(V), FULL HD.
- Day/Night: valós D/N (IR szűrőt cserélő mechanika).
- Fényérzékenység színes: 0.1 lux (F1.2, AGC be).
- Fényérzékenység fekete-fehér: 0.01 lux (F1.2, AGC be), 0 lux (IR LED be).
- Elektronikus Shutter: 1/50 ~ 1/10.000 másodperc, auto.
- IR LED-ek: 30db IR LED és 1db fényérzékelő.
- IR távolság: 14-20m között (fényviszonyoktól, környezettől függően).
- Beépített varifokális, MegaPixel-es, DC AI, D/N, IR korrigált, CS menetes optika.
- Varifokális optika: f=2.8-12.0mm/F1.4.
- Vízszintes látószög: 80°-24°.
- Fehérszín egyensúly: van.
- BLC: van.
- DSS: van (ki / be: alacsony, közepes, magas).
- WDR: van (digitális D-WDR, állítható).
- Beépített mozgásérzékelés: van.
- Remegésmentesség.
- Jelszó védelem.
- E-mail küldő funkció: szöveges üzenet riasztáskor.
- Beépített dátum/idő és kamera név generátor.
- SD kártya: NINCS (opcióban sem)
- x-tengelyes dóm ház: 3 tengelyes (opciós konzol nélkül oldalfalra is szerelhető).
- Konzol: nincs opcióban.
- Dóm ház: beltéri dóm ház, osztott üveges előlap.
Kompatibilitás:
- ONVIF protokoll támogatása (licence díjas GEOVISION és NUUO IP NVR szoftverekhez).
• Rögzítési képsebesség / videó felbontás:
- Fő stream: 2MP / D1: max. 25fps, real time, FULL HD.
- Extra stream: D1 / CIF: max. 25fps.
- Video Stream: Dual Stream (kettős videó jelfolyam).
• Video/audio tömörítés:
- H.264, JPEG.
• Mechanikai paraméterek, csatlakozók:
- Tápcsatlakozó: DC Jack dugó és POE.
- Ethernet: Ethernet (10/100 Base-T), RJ-45 csatlakozó.
- TV (video) kimenet: NINCS.
• Általános paraméterek:
- Működési hőmérséklet: -10° és +45°C között.
- Méret: hamarosan.
- Súly: hamarosan.
- Tápfeszültség: 12V DC (a tápegység nem gyári tartozék) és POE.
- Áramfelvétel:
* Nappal (IR LED ki): 160mA (12V DC).
* Éjjel (IR LED be): 320mA (12V DC).
* Átkapcsoláskor: 480mA (12V DC).